Hakkımızda

hakkimizda-1

Gelecekte de müşterilerimize en uygun çözümler sunarak bugün olduğu gibi yarında müşterilerimizin istekleri doğrultusunda büyümeyi ve gelişmeyi hedefliyoruz.

2018 yılında 20 yıllık LOJİSTİK alanındaki tecrübesini tut global firması olarak hayata geçirmiştir. İngiltere ve tüm Avrupa ülkelerine hızlı kaliteli güvenilir taşıma faaliyeti yürüten Tut Global Lojistik 2019 yılında C-2 Belgesi almıştır.Tenteli,Askılı ve Express Minivan taşımacılığında hedefler doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir.Hizmetlerimize göz atın veya bizimle İletişim halinde olun.

Fatih Tut & Fuat Tut
Yönetim Kurulu Üyeleri

Müşteri memnuniyeti odaklı ve insan merkezli anlayış ile uluslararası taşımacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek.

Profesyonel,eğitimli ve motive çalışan iş ortakları ile,sunduğu yenilikçi ve kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olmak,yurtiçi pazarda liderliği yakalayarak bir dünya şirketi olmaktır.

2023 Yılında 500 Milyar $’lık ihracat hedefitle avrupanın ve dünyanın parlayan yıldızı olmayı hedefleyen Türkiye’nin, bu hedeflerin gerçekleşmesine uluslararası taşımacılık yapan Tut Global Lojistik olarak biz, yıllık 100 ton yük taşıyarak bu hedeflerin gerçekleşmesine katkıda bulunmayı misyonumuz olarak görüyoruz.

Uluslararası standartlara uygun güvenli taşıma yaparak,sektördeki gelişmeleri güncel olarak takip etmek ve uyum sağlayarak gelişmek,buna bağlı olarak müşterilerimizin rekabet güçlerini arttıracak çözümler sunmaktır.

Profesyonel,eğitimli ve motive çalışan iş ortakları ile,sunduğu yenilikçi ve kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olmak,yurtiçi pazarda liderliği yakalayarak bir dünya şirketi olmaktır.

Şirket Kronolojisi

Neden Tut Global Lojistik?

Güvenilir Lojistik

Tut Global Lojistik sektörde 20 yıllık bir tecrübe ile müşterilerinin güveni kazanmış ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sürdürmektedir.

Hızlı ve Zamanında Teslimat

Tut Global Lojistik müşterilerine vermiş olduğu zaman içerisinde yükün varış noktasına eksiksik ve zamanında teslimatını gerçekleştirmektedir.

Bilgiye Ulaşılabilirlik

Tut Global Lojistik müşterilerine yük ve araç hakkında düzenli bilgi akışı sağlayarak, 7/24 bilgi akışı sağlamaktadır.

 

Ayrıcalıklı ve Size Özel Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Teklif Alın

Ekibimiz

20 Yıllık Sektörel Tecrübeye Sahip Ekimiz İle Sizlere %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Vermekteyiz.